AHŞAP SOSYAL ALANLAR

AHŞAP SOSYAL ALANLAR, AHŞAP OKUL İMALATI, AHŞAP KAMPÜS

AHŞAP SOSYAL ALANLAR

     Ahşap Okul ve Derslik İmalatı

     Ahşap Üniversite Kampüsü

     Kütük Ev İmalatı Sosyal Alanlar

AHŞAP ve KÜTÜK SOSYAL ALANLAR, AHŞAP OKUL İMALATI, AHŞAP KAMPÜS

AHŞAPHANE, ahşap yapı üretiminde uzmanlaşmış lider bir şirkettir. Kütük ve Ahşap evler, ahşap ofisler, ahşap iç mekan tasarım ve imalatı ile gündelik hayatın yanı sıra okullar, üniversiteler, öğrenci kampüsleri, spor alanları, parklar ve açık hava eğlence tesisleri gibi sosyal alanlar için özel ahşap projeler üretmektedir.

Merkez : Karlıktepe Mah.Barut Sokak Petekli Prestij Sitesi, No:1 Kat:1  Daire:1 Kartal / İSTANBUL

Fabrika : E-5 Küçükyalı Yanyol, Aydın Evler Mh.Sanayi Cad. No : 25 Küçükyalı – Maltepe / İSTANBUL

bilgi@ahsaphane.com.tr

(0216) 630 21 21 – 22

(0523) 797 82 61

KÜTÜK EV SOSYAL ALAN - Doğa Koleji Derslik ve Sosyal Alan

Öğrenim hayatında çevreye duyarlı doğal kütük evler ve ahşap evler projelerimiz Türkiye’nin önemli eğitim kurumlarının tercih ettiği fiziki alanlar olmaktadır. İnşa ettiğimiz ahşap ve kütük okullar, kampüsler ve sosyal alanlar çocukların duyularını ve doğal merakını geliştiren ayrıca yeniliğin, yaratıcılığın ve öğrenmenin geliştiği yerlerdir.

AHŞAP SOSYAL ALAN - Bilecik Şeyh Edep Ali Üniversitesi Öğrenci Kampüsü

Üniversitelerin fiziki yapısına değer katan ahşap okul binası ve kampüsler, modern ya da rustik görünümleri ile öğrencilerin keyifli vakit geçirmesini sağlamaktadır. Ahşap okul ve kampüs projelerimizde arazi kullanımı, parsel verileri, mimari planlama, okul kampüs alanı üzerinde titizlikle çalışılmaktadır.

AHŞAP SOSYAL ALAN - Bilecik Osmaneli Sultaneli Çarşısı

Ahşap ev modellerimiz idari yönetimlerin sosyal alan projelerinde gerek modern gerekse kültürel kimliği yansıtan tarzları ile ilgi çekmektedir. Etkileyeci mimari yönleriyle farklı tasarım özelliklerine sahip ahşap evlerimiz Türkiye’nin birçok ilinde farklı kullanım amaçlarına göre özenle inşa edilmektedir.

AHŞAP SOSYAL ALAN - Tepeören Koç Lisesi Ahşap Derslik

Okullar için tasarlayıp sunduğumuz kütük evler, ahşap evler ve ahşap iç mekan tasarımlarımız kapalı eğitim alanı ve açık hava öğrenimini teşvik etmek için mükemmel fırsatlar sunar. Profesyonelce inşa ettiğimiz ahşap okul ve derslikler öğrencilerimizin duygusal, fiziksel ve ruhsal gelişimlerini büyük ölçüde desteklemektedir.

AHŞAP SOSYAL ALAN - Bursa Paintball

Ahşap sosyal tesisleri, ahşap cafeler ve ahşap spor alanları imalatında  kullanılan ağaçların yapısı dayanıklılık ve uzun ömürlü olması ile doğru orantılıdır. Ayrıca ahşabın huzur veren yapısı sayesinde insanların keyifli vakit geçirdiği çevre dostu ahşap sosyal alanlar şık ve estetik görünümü ile işletmelerin öncelikli tercihleri arasındadır.