AHŞAP MESCİD

Ahşap Mescid Modelleri, Ahşap Mescid Projeleri, Ahşap Mescid İmalatı, Ahşap Mescid Fiyatları

AHŞAP MESCİD

Ahşap Mescid Projeleri

Ahşap Mescid İmalatı

Ahşap Mescid Fiyatları

İslam Ruhunun Manevi Mirası Ahşap Mescid Modelleri

İslami kültürün en önemli simgesi cami ve mescidler müslümanlar için kutsal ve muazzam mimari yapılardır. Mescid tasarımı, düzeni ve dekorasyonu bize manevi olarak İslam ruhunu hissettirir.

İslamiyetin zengin geleneksel tarzını yansıtan mescid projelerimiz mimari ve dekoratif unsurları ile öne çıkmaktadır. Etnik ve kültürel kimliğimizin önemli bir tanımlayıcısı olarak ahşap mescidler bulundukları yere manevi bir kimlik kazandırmaktadır.

Ahşap Mescid - Proje MP-151

Ahşap Mescid - Proje MP-152

Ahşap Mescid - Proje MP-153

Müslümanların ibadetlerini yerine getirdikleri ahşap mescid projelerimiz şehrin mütevazi köşelerinde, tatil beldelerinde, şehirler arası dinlenme tesislerinde, sosyal alanlarda ve yeterli alana sahip yerlerde talep görmektedir. Ayrıca yüksek sayıda personelin olduğu fabrika, kurum ve kuruluşlar için de ahşap mescidler inşa etmekteyiz. İtina ile projelendirdiğimiz ahşap mescidlerimiz, estetik özelliklere sahip olduğu kadar İslam adabına da uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Mimarlarımız ahşap mescid projelerinde, abdest alma yerleri, kadın ve erkekler için ayrı giriş-çıkış kapıları, insanların özel eşyalarını bırakmak isteyecekleri bölümlerin oluşturulması gibi hassas kriterlere dikkat etmektedir.

Ahşap Mescid projelerimizin fiyatları, toplam metrekare alanına, kullanılan malzeme ve aksesuarların türüne göre farklılık göstermektedir. AHŞAPHANE tüm ahşap projelerinde üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini garanti eder.