Ahşap Yapıların Genel Özellikleri

Sürdürülebilir ve en eski yapı malzemelerinden biri olan ahşap tabiatın bizlere sunduğu en doğal malzemedir.Bu yönüyle ahşap uzun bir geleneğe sahiptir. Ahşabın bir yapı malzemesi olarak kullanılması, bizim için ve gelecek nesiller için sağlıklı bir yaşam ortamı sağlamaktadır. Enerji verimliliği, sağlıklı yaşam ortamı, inşaat süresinin kısa olması ve uygun fiyat avantajları ahşabı dünyanın her yerinde popüler hale getirmiştir.Ahşap çok güçlü bir materyal ve çok yönlü bir malzemedir. Bu nedenle birçok aile ve işyeri için tercih edilen bir seçimdir. Ahşabın benzersiz bir görünüm ve his sağlayan dokusu çok çeşitli stil ve renklerde yapılar oluşturmamıza olanak verir. Ahşap yapılar titiz bir planlama süreci ve kaliteli üretim sisteminin kullanılmasıyla farklı şekillerde karakterize edilir.

Ahşap, basit kulübelerden yüksek mühendislik yapılarına, iç tasarım ürünlerinden üst sınıf mobilya tasarımlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi ile hayatımızda yer edinmektedir. Ahşabın olağanüstü fonksiyonelliği her zevke, bütçeye ve ihtiyaca göre bir seçenek sunar. Ahşabın mekanlara kattığı huzur ve estetik özelliği ahşap yapı ve ürünlere olan ilgiyi arttırmaktadır.

Sitemizde yer alan ahşap yapı ve ahşap ürünlerin fiyatları proje alanına, kullanılan malzemenin türüne ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. Belirtilen fiyatlara KDV ve Nakliye ücreti dahil değildir. AHŞAPHANE tüm ahşap projelerinde üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini garanti eder.