PREFABRİK EVLER

Prefabrik Evlerin Özellikleri, Prefabrik Ofisler, Prefabrik Kabinler

Ahşabın farklı gereksinimleri karşılamak için kullanılan en yaygın alanlarından prefabrik evler, hızlı inşaat ve kolay kurulum özelliği ile kısa süreli yaşam ve dinlenme alanları olarak idealdir.

Prefabrik yapılar gerek endüstriyel gerek bireysel anlamda sınırsız bir kullanım alanına sahiptir. Modüler yapıda Prefabrik evler, hızlı kurulum ve yüksek kalitenin gerekli olduğu ofis, şantiye ofisi, satış büfesi, konteyner ve geçici hizmet alanları için de mükemmel çözümdür. Tüm ahşap prefabrik yapı projelerimiz ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır. Prefabrik ev ve ofislerimizin yapıyı oluşturan modüler sistem ve elementleri fabrikamızda montaja hazır olarak üretilmektedir. Üretim sürecimiz düşük maliyetle en yüksek kaliteyi garantilemek için mevcut en iyi teknolojileri kullanarak standartlaştırılmıştır. Prefabrik evlerin nakliye ve montajı AHŞAPHANE’nin profesyonel ekibi tarafından sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır.

21 M² Ahşap Prefabrik Ev PE-040

32 M² Ahşap Prefabrik Ev PE-041

37 M² Ahşap Prefabrik Ev PE-042

30 M² Ahşap Prefabrik Ev PE-043

60 M² Ahşap Prefabrik Ev PE-044

27 M² Ahşap Prefabrik Ev PE-045

10 M² Ahşap Prefabrik Ev PE-046

27 M² Ahşap Prefabrik Ev PE-047

 

5.5 M² Ahşap Prefabrik Depo PD-048

6 M² Ahşap Karavan PE-049

21 M² Prefabrik Şantiye Ofisi PE-050

Sitemizde yer alan yapıların fiyatları, toplam proje alanına, kullanılan malzeme ve aksesuarların türüne göre farklılık göstermektedir. AHŞAPHANE tüm ahşap projelerinde üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini garanti eder.