Doğal Yaşamın Parçası Kütük Ev Projeleri ve İmalatı

Ağaç tomruklarının birçok işlemden geçerek, kullanılabilir duruma gelmiş  kütüklerle yapılan muhteşem evler, sert iklim şartlarına dayanıklı olmaları ile popüler olmasını sağlamaktadır. Günümüz çağında da Tamamen organik oldukları için bu evlere ilgi oldukça fazla!

Projelerimiz  modern ve geleneksel yapı stillerini iç içe barındırabilen bir tarzda planlanmıştır. İsteğe göre özelleştirilmiş açık mutfaklı, geniş oturma alanından oluşabilmektedir. Yaşamınıza lezzet katacak ve dostlarla yapılan muhabbetlerinizde size keyifli anlar yaşatacaktır. Projelerimiz sadece konut kullanımı değil, aynı zamanda bir ofis kullanımı için de tercih edilebilir.

Ailenizle birlikte yaşayacağınız bu evlere sahip olmak için bizleri aramanız yeterli! Hazır ev tekniği ve seri üretimin sağladığı kolaylıklarla sizi şehirleşmenin ve betonarmenin gürültüsünden evinizin kapısından içeri girer girmez uzaklaştıracağımızı, yıllara dayanan tecrübemizden dolayı bilmekteyiz.

Modern makinalarımız ve geleneksel el işi ile en yüksek kaliteye en ekonomik fiyatları sunmaktan ve mimarlarımız ile uzman kadromuz evinizin tasarımından son montajına kadar kalite garantisi vermekteyiz.

76 M² Kütük Ev - Model KE-030

81 M² Kütük Ev - Model KE-031

110 M² Dubleks Kütük Ev - Model KE-032

21 M² Kütük Ev - Model KE-033

30 M² Kütük Ev - Model KE-034

37 M² Kütük Ev - Model KE-035

76 M² Kütük Ev - Model KE-037

86 M² Kütük Ev - Model KE-036

70 M² Kütük Ev - Model KE-038

Sitemizde yer alan projelerin fiyatları, toplam proje alanına, kullanılan malzeme ve aksesuarların türüne göre farklılık göstermektedir. AHŞAPHANE tüm projelerinde üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini garanti eder.