MARKA ve İŞTİRAKLERİMİZ

Dededen toruna aktarılan AHŞAP SANATI’nı 1997 yılında BANEVA markası ile devam ettiren BANEVA AHŞAP YAPILAR; Kaliteli, Dayanıklı ve Çevre Dostu DOĞAL YAŞAM ALANLARI projeleri ile Yurt İçi ve Yurt Dışında birçok başarıya imza atarak sektörde yerini sağlamlaştırmıştır. İmza attığımız başarılı ahşap projelerimiz ve ahşabın modern yaşamda öneminin artması ile birlikte AHŞAPHANE ve daha sonrasında AHŞAP EVLER markalarımızı da faaliyete geçirerek ahşap yapılar üretmekteyiz.

Ahşaphane Blog
Ahşaphane Blog

AHŞAPHANE

AHŞAPHANE, 21 yıldır ürettiği ahşap ürün ve yenilikçi ahşap yapı projeleri ile bireylere ve Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına hizmet vermektedir. Kaliteli, güvenli ve çevreye duyarlı ahşap üretim uygulamaları ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını güvenilir, samimi, profesyonel ve verimli bir şekilde karşılamak firmamızın temel ilkelerindendir. Firmamız tüm faaliyetlerinde yenilikçi ve mükemmellik geleneğine sahiptir.

BANEVA AHŞAP YAPILAR- Markalarımız
BANEVA AHŞAP YAPILAR- Markalarımız

BANEVA AHŞAP YAPILAR

Türkiye’ nin önde gelen Ahşap yapı üreticilerinden BANEVA, ahşap yapı faaliyetlerimizin çatı markasıdır. Yüzlerce ahşap ürün ve ahşap yapı üretiminin yanı sıra ahşap üretiminde kullanılan ürün, hammadde ve bileşenlerin tedariki ile personel ve müşteri ilişkileri departmanlarının yönetimi ve kurumsal faliyetlerimizin sürdürülmesinde önemli rol oynar.

ahsap-evler-markalarimiz-ahsap-evler
ahsap-evler-markalarimiz-ahsap-evler

AHŞAP EVLER

AHŞAP EVLER, insanlar için ayrıcalıklı ve mutlu yaşam alanları yaratma hedefi ile konsept bir yaşam tarzı sunduğumuz ve kişiye özel projelendirdiğimiz lüks ahşap evler, ahşap villalar, ahşap cafe ve restoranlar gibi üstün nitelikli ve çizgi üstü ahşap yapı projeleri üretmektedir.