Ofis : Karlıktepe Mah.Barut Sokak Petekli Prestij Sitesi, No:1 Kat:1  Daire:1 Kartal / İSTANBUL

bilgi@ahsaphane.com.tr

(0216) 630 21 22

(0523) 179 02 04

ÜRETİM PARKURUMUZ

Modern Teknoloji ile Üretilen Kusursuz Ahşap Yapılar

Bizim için her proje yeni bir meydan okumadır. Bu sadece kaliteli ahşap üretmek değil, müşterilerimize güven inşa etmek ve onların gerçek ihtiyaçlarını keşfetmemize verdiğimiz önemle de ilgilidir.

Ürünlerimiz modern üretim tesislerimizde üstün kaliteli ahşap kullanılarak, kalite standartlarına uygun şekilde üretilmekte ve sağlam tasarımları, dayanıklılığı ile estetik olarak hoş bir görünüme kavuşmaktadır. AHŞAPHANE üretim parkuru, sektördeki trendler ve üretim ihtiyaçlarımızı karşılayan yaratıcı ve yenilikçi ahşap çözümler için mevcut en gelişmiş ağaç işleme teknolojisiyle donatılmıştır. Ayrıca seçtiğiniz yapı malzemeniz için çok çeşitli imalat ve otomasyon ekipmanlarını da taşır. Milimetrik detaylara olan hassasiyetimiz işimizin kalitesini gösteren tasarım detaylarıdır.

Ahşap, odun, kütük ve kereste parçalar fabrikamızda üç boyutlu CNC ahşap işleme makinalarında  yüksek bir tamamlanma derecesine kadar işlenir. Bu da sahada montaj çalışmasının daha hızlı ve daha verimli ve hatasız olmasını sağlar.

Üretim Parkurumuzdaki tüm faaliyetler deneyimli  profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından yönetilmekte ve denetlenmektedir.