HAKKIMIZDA

Yenilikçi Ahşap Çözümleri ve Ahşap İnovasyon Merkezi

1997 Yılında ahşap yapı sektöründe faaliyete başlayan AHŞAPHANE, en yüksek kalitede ahşap yapı ve ürünler üretmektedir. Kaliteli, güvenli ve çevreye duyarlı üretim uygulamalarına olan bağlılığımız, bizi Türkiye’nin önde gelen ahşap yapı üreticilerinden biri haline getirmiştir. Müşterilerimizin bireysel ve endüstriyel ahşap yapı ve ahşap ürün ihtiyaçlarını güvenilir, samimi, profesyonel ve verimli bir şekilde karşılamak firmamızın temel ilkelerindendir.

Sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen ahşap, kütük, kereste, odun gibi yapı malzemelerinden ürettiğimiz kaliteli projelerimiz müşterilerimizle uzun vadeli ilişkilerimizi desteklemiştir.

Firmamız tüm faaliyetlerinde yenilikçi ve mükemmellik geleneğine sahiptir.

Modern teknolojilerin sağladığı en iyi fırsatları kullanarak inşa ettiğimiz ahşap ürünler gelecek nesiller için dayanıklı ürünler ve sağlıklı bir yaşam ortamı sağlamaktır.

Türkiye’nin birçok ilinde başarılı ahşap projeleri üreten firmamız güçlü sermayesi ile dünyanın birçok noktasında ahşap proje üretecek lojistik güce sahiptir.

Kaliteli Ahşap Üretimi ve Gerçek Profesyoneller

AHŞAPHANE merkez ofisi, başarılı mimarlar, tasarım ekibi, proje yönetimi, üretim, satış, pazarlama, lojistik ve idari birimlerden oluşan güçlü bir kadroya sahiptir. AHŞAPHANE profesyonelleri, optimum müşteri memnuniyeti ve yüksek kaliteli ahşap proje üretimlerine yönelik birçok eğitimden geçmiştir.

Sitemizde ahşap ürünler, ahşap inşaatı, ahşap yapıların fiyatları, farklı özellikleri ve üretimi hakkında gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Ürün yelpazemiz, basit ahşap kabin ve ahşap kulübelerden ahşap evler ve ahşap villalara, otel ve restoranlara kadar uzanmaktadır.
Firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.