3,25 M² Ahşap Güvenlik Kulübesi AK-126

9 M² Ahşap Satış Kulübesi AK -122

6 M² Ahşap Güvenlik Kulübesi AK-128

4 M² Ahşap Kulübe AK-124

2,25 M² Ahşap Bekçi Kulübesi AK-129

6 M² Güvenlik Kulübesi AK -121

4 M² Ahşap Bahçe Kulübesi AK -130

2,25 M² Ahşap Bekçi Kulübesi AK-131

3,3 M² Ahşap Bekçi Kulübesi AK-142

6 M² Ahşap Satış Kulübesi AK-133

16 M² Ahşap Kulübe AK-134

15 M² Satış Büfesi AK-135

8 M² Ahşap Bahçe Kulübesi AK-136

9 M² Ahşap Bekçi Kulübesi AK-139

4 M² Soyunma Kabini AK-138

Bahçenizin ve İş yerinizin Tarzına Uygun
Kaliteli Bahçe Kulübeleri, Bekçi Kulübeleri ve Güvenlik Kulübeleri

Ahşap kulübeler özellikle iş dünyasının artan talep ve beklentilerine cevap veren pratik çözümlerdir. Ahşabın dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanılabilen ahşap kulübeler çeşitli renk, tarz ve boyutlarda üretilebilmektedir. Ahşap kulübeler özellikle güvenlik kulübesi olarak sıklıkla tercih edilir ve okullar, işletmeler, kamu kurumları gibi ticari ve sosyal alanlar için özel tasarlanabilmektedir. Kapı, pencere ve çatı tasarımı özelleştirilebilen ahşap kulübeler güvenlik kulübesinin yanı sıra bahçe kulübeleri olarakta şık bir alternatiftir. Bahçe kulübeleri ardiye alanı, çocuklar için oyun alanı gibi amaçlarla kullanılmaktadır.

Ahşap yapı sektöründe 20 yılı aşkın tecrübemizle, bireysel ve ticari gereksinimlerinize göre projelendirilmiş yüksek kaliteli ahşap kulübelerimiz bahçe stillerine ve mekanın tarzına uygun olarak üretilmektedir. Kulübe ve kabin modellerimiz uzun ömürlü, sağlam, iklim koşullarına dayanıklı ve su geçirmez özelliklere sahiptir. Geniş yelpazede sunduğumuz modellerimiz kurulumu kolay, uygun fiyatlı ve garantilidir. Standart ve özel tasarım ahşap kulübe gereksinimleriniz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde yer alan yapıların fiyatları, metrekare alanına, kullanılan malzeme ve aksesuarların türüne göre farklılık göstermektedir. Fiyatlarımıza KDV ve nakliye ücreti dahil değildir.*** AHŞAPHANE tüm ahşap projelerinde üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini garanti eder.