AHŞAP KONTEYNER

Kolay Kurulum ve Düşük Maliyet ile Çevre Dostu
Ahşap Konteyner Modelleri, Konteyner Ofisler ve Konteyner Şantiye Ofisleri

Kolayca inşa edilebilen ahşap konteynerler, küçük aileler için kısa süreli dinlenme ve konaklama alternatifi olarak tercih edilmektedir. Konteynerler, arazi kullanım alanının kısıtlı olduğu yerler için mükemmel bir çözümdür. Şık görünümünün yanı sıra doğal, güvenilir ve iklim koşullarına dayanıklıdır. Ahşap prefabrik yapılar farklı sektörlerde de kullanılmaktadır. Şık ofis tasarımları, geçici ofisler, şantiye ofisi, sosyal alan kullanımı, şirketler için ardiye alanı, tatil beldelerinde çok amaçlı kullanımı, satış büfesi ve daha bir çok alanda endüstriyel çözümler sunmaktadır. Ahşap konteynerler, kolay kurulum avantajı sayesinde acil durum projeleri için de özellikle uygundur.

AHŞAPHANE, kaliteden ödün vermeyerek oluşturduğu uygun maliyetli konteyner imalatını hızlı ve esnek bir şekilde gerçekleştirmektedir. Gereksinimlerinizi karşılamak için özel olarak tasarlanmış konteynırlarımız kalite ve işlevsellik açısından yüksek standartlarda beklentileri karşılamaktadır.

22 M² Ahşap Konteyner Ofis AK-060

24 M² Ahşap Konteyner Ofis AK-061

21.6 M² Ahşap Konteyner Ev AK-062

20 M² Ahşap Konteyner Proje AK-063

18 M² Ahşap Konteyner Proje AK-064

6 M² 00 M² Ahşap Karavan AK-065

Sitemizde yer alan yapıların fiyatları, toplam proje alanına, kullanılan malzeme ve aksesuarların türüne göre farklılık göstermektedir. AHŞAPHANE tüm ahşap projelerinde üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini garanti eder.