AHŞAP KABİNLER

Ahşap WC Kabinleri, Ahşap Mobo, Bekleme Kabinleri, Giyinme ve Duş Kabinleri

Kabinler dünyanın her yerinde popüler ve en pratik çözümlerdir. Ahşap Kabinler, doğal yalıtım özelliklerine sahiptir ve hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır. Klasik, geleneksel ya da çağdaş tarzda çok yönlü tasarımı ile mekanlara estetik bir hava verir. Bunların yanı sıra uygun maliyet, kolay montaj ve hızlı kurulumu sayesinde zaman ve para tasarrufu sağlar. Bahçenizde güvenlik kulübesi olarak ya da fazla eşyalarınız için yeni bir alan mı oluşturmak istiyorsunuz ? Şık ahşap kabinler tam size göre!

Yüksek kaliteli ahşap kabinler özel kullanımın yanı sıra iş dünyasının artan ihtiyaç ve beklentilerini de optimum düzeyde karşılamaktadır. Açık alanlarda bekleme kabinleri, mağazalar ve tatil beldeleri için giyinme kabinleri, her türlü açık alan gereksinimi olan wc kabinleri ve sınırsız kullanım alanı için mükemmel bir çözümdür.Ahşabın esnek panel sistemi ahşap kabin modellerini kişiselleştirmeye olanak verir. AHŞAPHANE olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle kabin projelerinde üstün çözümler sunmaktayız. Standart ahşap kabin modellerimize ek olarak bölme duvarları, kapı ve pencereleri istediğiniz renk, doku ve özellikte projelendirmekteyiz. Gelişmiş modüler tasarımı sayesinde farklı büyüklükte portatif ahşap kabinlerimizin kurulumu pratik ve kısa sürelidir. Kullandığımız ahşabın dayanıklılığı ve üstün mukavemeti asgari bakım ile uzun yıllar kullanımını garanti etmektedir.

4 M² Ahşap Mobo Kabin AK-070

5 M² Ahşap Mobo Kabin AK-071

5 M² Ahşap Mobo Kabin AK-072

3,75 M² Ahşap Duş Kabini AK-073

3 M² Ahşap Duş Kabini AE-074

9 M² Ahşap Duş Kabini AE-075

8 M² Ahşap WC Kabini AK-076

6 M² Ahşap WC Kabini AK-077

16 M² Ahşap WC Kabini AK-078

3 M² Ahşap WC Kabini AK-079

3 M² Ahşap WC Kabini AK-080

4.5 M² Ahşap Giyinme Kabini AK-081

3 M² Ahşap Bekleme Kabini AK-082

2,5 M² Ahşap Durak AK-083

2,5 M² Ahşap Duş Kabini AK-084

Sitemizde bulunan yapıların fiyatları, metrekare alanına, kullanılan malzeme ve aksesuarların türüne göre farklılık göstermektedir. AHŞAPHANE tüm ahşap projelerinde üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini garanti eder.