AHŞAPHANE BLOG

Ahşap ve Ahşap Yapılar Hakkında Merak Ettikleriniz

Hayatımızda Ahşap Yapıların Yeri

Sürdürülebilir ve en eski yapı malzemelerinden biri olan ahşap tabiatın bizlere sunduğu en doğal malzemedir.Bu yönüyle ahşap uzun bir geleneğe sahiptir. Ahşabın bir yapı malzemesi olarak kullanılması, bizim için ve gelecek nesiller için sağlıklı bir yaşam ortamı sağlamaktadır. Enerji verimliliği, sağlıklı yaşam ortamı, inşaat süresinin kısa olması ve uygun fiyat avantajları ahşabı dünyanın her yerinde popüler hale getirmiştir.

Ahşap çok güçlü bir materyal ve çok yönlü bir malzemedir. Bu nedenle birçok aile ve işyeri için tercih edilen bir seçimdir.

Ahşap Evler

14 Ocak 2017,

Hepimiz ahşap evlerde yaşamayı severiz, bize doğayı hatırlatırlar. İster küçük bir ahşap ev, ister …    << Sayfayı İnceleyin.

Ahşap Evlerin Özellikleri

28 Ocak 2017,

Ahşap evlerin özellikleri herkes için rahat, modern ve prestijli evler haline gelmiştir. Günümüzde ahşap…   << Sayfayı İnceleyin.

Ahşap Ev Fiyatları

11 Şubat 2017,

Modern ya da geleneksel yapıda inşaa ettiğimiz ahşap ev fiyatları düşük maliyetleri ve …   << Sayfayı İnceleyin.

Ahşap Emprenye

26 Mayıs 2017,

Emprenye: Ahşap malzemelerin kısmen de olsa yanma oranını azaltmak amacı ile çevre, iklim koşul …    << Sayfayı İnceleyin.

* * *

Neden Ahşap Evlerde Yaşamalıyız ?

23 Mart 2017,

Ahşap doğal bir izolatördür. Soğuk ve sıcağı izole etmede çok etkilidir. İyi bir ısı yalıtıcısı olması…    << Sayfayı İnceleyin.

Ahşap Ev Projeleri

06 Nisan 2017,

Ahşap ev projeleri, standart ya da kişiye özel tasarımlar ile özelleştirilmektedir. 3D Proje …    << Sayfayı İnceleyin.

Ahşap Ev Maliyetleri

15 Mayıs 2017,

Ahşap Ev Maliyetleri evin büyüklüğüne, proje özelliklerine ve kat sayısına göre farklılık gösterir.   << Sayfayı İnceleyin.

Sitemizde yer alan tüm ahşap yapılar kendi imalatımız olup, ahşap ürünlerin fiyatları proje alanına, kullanılan malzemenin türüne ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. Belirtilen fiyatlara KDV ve Nakliye ücreti dahil değildir. AHŞAPHANE tüm ahşap projelerinde üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini garanti eder.